Программа телеканала Астана (20.09.2021 – 26.09.2021)
Представляем вашему вниманию программа передач телеканала Астана (20.09.2021 – 26.09.2021). |
Понедельник, 20.09.2021 г.
- 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
- 6:30 "Қара ой" деректі драма
- 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:10 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 16:20 "Аладдин" телехикаясы
- 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 0:50 Келіндер
- 1:40 ASTANA TIMES
- 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
- 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
- 3:15 "Үздік әзілдер"
- 3:50 Отбасы
- 4:35 Той жыры (2019)
- 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
- 5:30 Әзілстан
Вторник, 21.09.2021 г.
- 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
- 6:30 "Қара ой" деректі драма
- 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:10 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 16:20 "Аладдин" телехикаясы
- 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 0:50 Келіндер
- 1:40 ASTANA TIMES
- 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
- 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
- 3:15 "Үздік әзілдер"
- 3:50 Отбасы
- 4:35 Той жыры (2019)
- 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
- 5:30 Әзілстан
Среда, 22.09.2021
- 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
- 6:30 "Қара ой" деректі драма
- 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:10 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 16:20 "Аладдин" телехикаясы
- 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 0:50 Келіндер
- 1:40 ASTANA TIMES
- 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
- 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
- 3:15 "Үздік әзілдер"
- 3:50 Отбасы
- 4:35 Той жыры (2019)
- 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
- 5:30 Әзілстан
Четверг, 23.09.2021
- 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
- 6:30 "Қара ой" деректі драма
- 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:10 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 16:20 "Аладдин" телехикаясы
- 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 0:50 "Келіндер"
- 1:40 ASTANA TIMES
- 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
- 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
- 3:15 "Үздік әзілдер"
- 3:50 Отбасы
- 4:35 Той жыры (2019)
- 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
- 5:30 Әзілстан
Пятница, 24.09.2021
- 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
- 6:30 "Қара ой" деректі драма
- 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:10 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 14:00 М/ф "Гризли и лемминги"
- 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 16:20 "Аладдин" телехикаясы
- 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 0:50 "Келіндер"
- 1:40 ASTANA TIMES
- 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
- 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
- 3:15 "Үздік әзілдер"
- 3:50 Отбасы
- 4:35 Той жыры (2019)
- 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
- 5:30 Әзілстан
Суббота, 25.09.2021
- 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
- 6:30 "Күлдірген" әзіл-сықақ бағдарламасы
- 7:00 "Үздік әзілдер"
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:10 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 14:00 Х/ф "Друзья навсегда"(ИНДИЯ,2005)
- 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
- 20:10 Үздік әндер
- 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 0:50 "Келіндер"
- 2:50 "Azil keshі" бағдарламасы
- 4:20 Той жыры (2019)
- 4:50 "KazNet" ғаламторға шолу
- 5:10 "Үздік әзілдер"
- 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма
Воскресенье, 26.09.2021
- 6:00 Қаламгер
- 6:30 "Үздік әзілдер"
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 10:00 TeleBingo. Прямой эфир
- 10:25 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 12:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 13:10 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 14:50 Х/ф Кудалар (КАЗАХСТАН,2018)
- 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
- 20:00 Үздік әндер
- 20:45 Аялы алақан
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
- 0:50 "Bas times" бағдарламасы
- 2:00 "Келіндер"
- 3:40 "KazNet" ғаламторға шолу
- 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
- 4:20 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
- 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма
Оставить комментарий
Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи