Опубликовано: 50

Программа телеканала Астана (13.09.2021 – 19.09.2021)

Программа телеканала Астана (13.09.2021 – 19.09.2021)

Представляем вашему вниманию программа передач телеканала Астана (13.09.2021 – 19.09.2021).

Понедельник, 13.09.2021 г.

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:45 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:15 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 Келіндер
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 "Интерны" т/сериал
  • 4:35 "Біздің ауыл"
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Вторник, 14.09.2021 г.

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:45 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:15 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 Келіндер
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 "Интерны" т/сериал
  • 4:35 "Біздің ауыл"
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Среда, 15.09.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:45 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:15 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 Келіндер
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 "Интерны" т/сериал
  • 4:35 "Біздің ауыл"
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Четверг, 16.09.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:45 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:15 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 "Келіндер"
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 "Интерны" т/сериал
  • 4:35 "Біздің ауыл"
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Пятница, 17.09.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:45 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:15 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 М/ф "Гризли и лемминги"
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 "Келіндер"
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 "Интерны" т/сериал
  • 4:35 "Біздің ауыл"
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Суббота, 18.09.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Күлдірген" әзіл-сықақ бағдарламасы
  • 7:00 "Үздік әзілдер"
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:45 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:20 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 Х/ф ЗИТА И ГИТА (ИНДИЯ,1972г)
  • 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:10 Үздік әзілдер
  • 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 "Үздік әндер"
  • 2:50 "Azil keshі" бағдарламасы
  • 4:20 Той жыры
  • 4:50 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:10 "Үздік әзілдер"
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Воскресенье, 19.09.2021

  • 6:00 Қаламгер
  • 6:30 "Үздік әзілдер"
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 10:00 TeleBingo. Прямой эфир
  • 10:25 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 12:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 13:00 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:30 Х/ф Я- ЖЕНИХ (КАЗАХСТАН,2018)
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 Үздік әзілдер
  • 20:45 Аялы алақан
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 "Bas times" бағдарламасы
  • 2:00 "Үздік әндер"
  • 3:40 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
  • 4:20 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма

Оставить комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи