Опубликовано: 60

Программа телеканала Астана (04.10.2021 – 10.10.2021)

Программа телеканала Астана (04.10.2021 – 10.10.2021)

Представляем вашему вниманию программа передач телеканала Астана (04.10.2021 – 10.10.2021).

Понедельник, 4.10.2021 г.

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 Келіндер
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 Отбасы
  • 4:35 Той жыры (2019)
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Вторник, 5.10.2021 г.

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 Келіндер
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 Отбасы
  • 4:35 Той жыры (2019)
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Среда, 6.10.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 Келіндер
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 Отбасы
  • 4:35 Той жыры (2019)
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Четверг, 7.10.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 0:50 "Келіндер"
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 Отбасы
  • 4:35 Той жыры (2019)
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Пятница, 8.10.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Қара ой" деректі драма
  • 7:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 Алдараспан үздік әзілдер
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 16:20 "Аладдин" телехикаясы
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 "Кэ Бэк" корей телехикаясы. Соңғы бөлім
  • 0:50 "Келіндер"
  • 1:40 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:55 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 3:15 "Үздік әзілдер"
  • 3:50 Отбасы
  • 4:35 Той жыры (2019)
  • 5:05 "Сырты бүтін" деректі драма
  • 5:30 Әзілстан

Суббота, 9.10.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Күлдірген" әзіл-сықақ бағдарламасы
  • 7:00 "Үздік әзілдер"
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Кэ Бэк" корей телехикаясы
  • 14:00 Х/ф "Шанхайские рыцари"
  • 16:50 Күлпәштің хикаялары
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 Үздік әзілдер
  • 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 Тұсаукесер! "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 0:50 "Келіндер"
  • 2:50 "Azil keshі" бағдарламасы
  • 4:20 Той жыры (2019)
  • 4:50 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:10 "Үздік әзілдер"
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Воскресенье, 10.10.2021

  • 6:00 Қаламгер
  • 6:30 "Үздік әзілдер"
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 10:00 TeleBingo. Прямой эфир
  • 10:25 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 12:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 13:10 Тұсаукесер! "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:50 Х/ф "Келинка Сабина 2"
  • 17:30 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 Үздік әндер
  • 20:45 Аялы алақан
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:20 Тұсаукесер! "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 0:50 "Bas times" бағдарламасы
  • 2:00 "Келіндер"
  • 3:40 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
  • 4:20 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма

Оставить комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи