Программа телеканала «QAZAQSTAN» (16.08.2021 – 22.08.2021)
Представляем вашему вниманию программу передач телеканала «QAZAQSTAN» (16.08.2021 – 22.08.2021). |
ДҮЙСЕНБІ, 16 ТАМЫЗ 2021 ЖЫЛ
- 6:00 Әнұран
- 6:05 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 6:30 «Ауылдастар».
- 7:00 «TAŃSHOLPAN». Таңғы ақпаратты-сазды бағдарлама. Тікелей эфир
- 10:00 «Ғашықтық дерті». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 12:00 «Қызық екен...»
- 13:00 Дисней ұсынады: «СҮЙКІМДІ СОФИЯ». Мультхикая. (АҚШ, 2015-2016 жж. )
- 14:00 «Теледәрігер»
- 15:00 «Біздің полиция»
- 15:20 «Замандастар». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 17:00 AQPARAT
- 17:20 «Қызық екен...»
- 18:00 «ҒАШЫҚТЫҚ ДЕРТІ». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 20:00 AQPARAT
- 20:40 «ЗАМАНДАСТАР». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 22:30 «ЖАТ МЕКЕН». Телехикая. (Түркия, 2020 ж.) (с субтитрами)
- 23:30 «Жарқын жүздесу». Ток-шоу.
- 0:30 «САНА». Ток-шоу
- 1:35 AQPARAT
- 2:15 «Теледәрігер»
- 3:05 «Біздің полиция»
- 3:25 Әнұран
СЕЙСЕНБІ, 17 ТАМЫЗ 2021 ЖЫЛ
- 6:00 Әнұран
- 6:05 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 6:20 AQPARAT
- 7:00 «TAŃSHOLPAN». Таңғы ақпаратты-сазды бағдарлама. Тікелей эфир
- 10:00 «Ғашықтық дерті». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 12:00 «Қызық екен...»
- 13:00 Дисней ұсынады: «СҮЙКІМДІ СОФИЯ». Мультхикая. (АҚШ, 2015-2016 жж. )
- 14:00 «Теледәрігер»
- 15:00 «Қайсар жан»
- 15:20 «Замандастар». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 17:00 AQPARAT
- 17:20 «Қызық екен...»
- 18:00 «ҒАШЫҚТЫҚ ДЕРТІ». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 20:00 AQPARAT
- 20:40 «ЗАМАНДАСТАР». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 22:30 «ЖАТ МЕКЕН». Телехикая. (Түркия, 2020 ж.) (с субтитрами)
- 23:30 «Жарқын жүздесу». Ток-шоу.
- 0:30 «САНА». Ток-шоу
- 1:35 AQPARAT
- 2:15 «Теледәрігер»
- 3:05 «Қайсар жан»
- 3:25 Әнұран
СӘРСЕНБІ, 18 ТАМЫЗ 2021 ЖЫЛ
- 6:00 Әнұран
- 6:05 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 6:20 AQPARAT
- 7:00 «TAŃSHOLPAN». Таңғы ақпаратты-сазды бағдарлама. Тікелей эфир
- 10:00 «Ғашықтық дерті». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 12:00 «Қызық екен...»
- 13:00 Дисней ұсынады: «СҮЙКІМДІ СОФИЯ». Мультхикая. (АҚШ, 2015-2016 жж. )
- 14:00 «Теледәрігер»
- 15:00 «Тұлға»
- 15:30 «Замандастар». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 17:00 AQPARAT
- 17:20 «Қызық екен...»
- 18:00 «ҒАШЫҚТЫҚ ДЕРТІ». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 20:00 AQPARAT
- 20:40 «ЗАМАНДАСТАР». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 22:30 «ЖАТ МЕКЕН». Телехикая.(Түркия, 2020 ж.) (с субтитрами)
- 23:30 «Жарқын жүздесу». Ток-шоу.
- 0:30 «САНА». Ток-шоу
- 1:35 AQPARAT
- 2:10 «Теледәрігер»
- 3:00 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 3:25 Әнұран
БЕЙСЕНБІ, 19 ТАМЫЗ 2021 ЖЫЛ
- 6:00 Әнұран
- 6:05 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 6:20 AQPARAT
- 7:00 «TAŃSHOLPAN». Таңғы ақпаратты-сазды бағдарлама. Тікелей эфир
- 10:00 «Ғашықтық дерті». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 12:00 «Қызық екен...»
- 13:00 Дисней ұсынады: «СҮЙКІМДІ СОФИЯ». Мультхикая. (АҚШ, 2015-2016 жж. )
- 14:00 «Теледәрігер»
- 15:00 «Meniń Qazaqstanym»
- 15:30 «Замандастар». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 17:00 AQPARAT
- 17:20 «Қызық екен...»
- 18:00 «ҒАШЫҚТЫҚ ДЕРТІ». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 20:00 AQPARAT
- 20:40 «ЗАМАНДАСТАР». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 22:30 «ЖАТ МЕКЕН». Телехикая. (Түркия, 2020 ж.) (с субтитрами)
- 23:30 «Жарқын жүздесу». Ток-шоу.
- 0:30 «САНА». Ток-шоу
- 1:35 AQPARAT
- 2:15 «Теледәрігер»
- 3:05 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 3:25 Әнұран
ЖҰМА, 20 ТАМЫЗ 2021 ЖЫЛ
- 6:00 Әнұран
- 6:05 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 6:20 AQPARAT
- 7:00 «TAŃSHOLPAN». Таңғы ақпаратты-сазды бағдарлама. Тікелей эфир
- 10:00 «Ғашықтық дерті». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 12:00 «Қызық екен...»
- 13:00 Дисней ұсынады: «СҮЙКІМДІ СОФИЯ». Мультхикая. (АҚШ, 2015-2016 жж. )
- 14:00 «Daryn». Телеолимпиада
- 14:50 «Тәуелсіздік тәуекелдері».
- 15:30 «Замандастар». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 17:00 AQPARAT
- 17:20 «Қызық екен...»
- 18:00 «ҒАШЫҚТЫҚ ДЕРТІ». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 20:00 AQPARAT
- 20:40 «ЗАМАНДАСТАР». Телехикая. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2020 ж.)
- 22:30 «ЖАТ МЕКЕН». Телехикая. (Түркия, 2020 ж.) (с субтитрами)
- 23:30 «Жарқын жүздесу». Ток-шоу.
- 0:30 «САНА». Ток-шоу
- 1:35 AQPARAT
- 2:15 «Тәуелсіздік тәуекелдері».
- 2:55 «Ауылдастар».
- 3:20 Әнұран
СЕНБІ, 21 ТАМЫЗ 2021 ЖЫЛ
- 6:00 Әнұран
- 6:05 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм.(«Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 6:25 «Ғасырлар үні» («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2013 ж.)
- 7:10 AQPARAT
- 7:50 «Сырлы сахна»
- 8:25 «БЕЙМӘЛІМ ӘЛЕМ». Деректі фильм. (АҚШ, 2019 ж.)
- 9:15 «Қалқанқұлақ». Телехикая. (2017 ж.)
- 10:00 «Ғашықтық дерті». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 12:00 «Ән мен әнші»
- 13:50 «Турбо». Мультфильм (АҚШ, 2013 ж.)
- 15:15 «Әйгерім» Көркем фильм (Қазақстан, 2015 ж.)
- 17:10 «DARYN». Телеолимпиада
- 18:00 «ҒАШЫҚТЫҚ ДЕРТІ». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 20:00 «Әзіл әлемі»
- 22:30 «ЖАТ МЕКЕН». Телехикая. (Түркия, 2020 ж.) (с субтитрами)
- 23:30 «ТРАНСФОРМЕРЛЕР: КЕК АЛУ» Көркем фильм (АҚШ, 2009 ж.)
- 2:00 «Ауылдастар»
- 2:25 «Ғасырлар үні»
- 3:00 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 3:20 Әнұран
ЖЕКСЕНБІ, 22 ТАМЫЗ 2021 ЖЫЛ
- 6:00 Әнұран
- 6:05 «Қазақ даласының құпиялары». Деректі фильм. («Qazaqstan» Ұлттық телеарнасы, 2011 ж.)
- 6:35 «Tolaǵai»
- 7:35 «КҮМІС КӨМЕЙ». Ұлттық музыкалық-танымдық бағдарлама
- 8:25 «БЕЙМӘЛІМ ӘЛЕМ». Деректі фильм. (АҚШ, 2019 ж.)
- 9:15 «Қалқанқұлақ». Телехикая. (2017 ж.)
- 10:00 «Ғашықтық дерті». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 12:00 «Әзіл әлемі»
- 13:00 «Күлшеқыз». Мультфильм (АҚШ, 1949 ж.)
- 14:15 «Көкжалдар». Көркем фильм (Қазақстан, 2017 ж.)
- 15:55 «Ән мен әнші». Концерт
- 17:10 «DARYN». Телеолимпиада
- 18:00 «ҒАШЫҚТЫҚ ДЕРТІ». Телехикая. (Түркия, 2016-2017 жж.)
- 20:00 «Жүзден жүйрік». Интеллектуалды ойын-сауықтық жоба.
- 20:50 «КӨҢІЛДІ ТАПҚЫРЛАР АЛАҢЫ»
- 22:30 «ЖАТ МЕКЕН». Телехикая. (Түркия, 2020 ж.) (с субтитрами)
- 23:20 «ТРАНСФОРМЕРЛЕР: СОҢҒЫ РЫЦАРЬ». Көркем фильм (АҚШ, Қытай, Канада, 2017 ж.)
- 1:55 «Күміс көмей». Ұлттық музыкалық-танымдық бағдарлама
- 2:40 «Сырлы сахна»
- 3:05 «Ауылдастар»
- 3:30 Әнұран
Оставить комментарий
Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи