Программа телеканала Астана (22.11.2021 – 28.11.2021)
Представляем вашему вниманию программа передач телеканала Астана (22.11.2021 – 28.11.2021) |
Понедельник, 22.11.2021г.
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 10:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Формула личности" программа
- 16:00 "Лучшие из достойных" док фильм
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 ТУСАУКЕСЕР! "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 "1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Q travel"бағдарламасы
- 4:30 "KazNet "бағдарламасы
- 5:20 Үздік әзілдер
- 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма
Вторник, 23.11.2021 г.
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 10:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 11:00 "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Формула личности"программа
- 16:00 "Лучшие из достойных" док фильм
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 ТУСАУКЕСЕР! "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 "1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Q travel"бағдарламасы
- 4:30 "KazNet "бағдарламасы
- 5:00 Үздік әзілдер
- 5:30"Сырты бүтін" деректі драма
Среда, 24.11.2021
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 10:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 11:00 "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Формула личности"программа
- 16:00 "Лучшие из достойных" док фильм
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 ТУСАУКЕСЕР! "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 "1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Q travel"бағдарламасы
- 4:30 "KazNet "бағдарламасы
- 5:00 Үздік әзілдер
- 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма
Четверг, 25.11.2021
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 11:00 "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Формула личности"программа
- 16:00 "Лучшие из достойных" док фильм
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 ТУСАУКЕСЕР! "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 "1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Q travel"бағдарламасы
- 4:30 "KazNet "бағдарламасы
- 5:00 Үздік әзілдер
- 5:30"Сырты бүтін" деректі драма
Пятница, 26.11.2021
- 6:00 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 11:00 "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Развитие регионов" программа
- 15:00 "Формула личности" программа
- 16:00 "Лучшие из достойных" док фильм
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 ТУСАУКЕСЕР! "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 "1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Q travel"бағдарламасы
- 4:30 "KazNet "бағдарламасы
- 5:00 Үздік әзілдер
- 5:30"Сырты бүтін" деректі драма
Суббота, 27.11.2021
- 6:00 Үздік әзілдер
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 11:00 "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 13:30 "Месть и закон" үнді киносы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 "Қызық болған"бағдарламасы
- 21:00 ТУСАУКЕСЕР! "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 "Қызық болған" бағдарламасы
- 02:00 "1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Q travel"бағдарламасы
- 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
- 5:00 Үздік әзілдер
- 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма
Воскресенье, 28.11.2021
- 6:00 Үздік әзілдер
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 10:00 Telebingo. Прямой эфир
- 10:25 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 12:00 "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 13:10 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:30 "Развитие регионов" программа
- 15:30 "Формула личности"программа
- 16:00 «Аялы алақан»
- 16:15 «Bas Times»
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 «Azil Keshi»
- 21:00 ТУСАУКЕСЕР! "Әйел тағдыры-2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 «AzilKeshi»
- 02:00 "1001 түн " түрік телехикаясы
- 03:30 "Q travel"бағдарламасы
- 04:30 "KazNet" ғаламторға шолу
- 05:00 Үздік әзілдер
- 05:30 "Сырты бүтін" деректі драма
Оставить комментарий
Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи