Программа телеканала Астана (15.11.2021 – 21.11.2021)
Представляем вашему вниманию программа передач телеканала Астана (15.11.2021 – 21.11.2021) |
Понедельник, 15.11.2021г.
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Формула личности" документальный фильм
- 15:40 "Қарлығаш " күзет агенттігі телехикаясы
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 " 1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Қарлығаш " күзет агенттігі телехикаясы
- 4:30 "Q travel" бағдарламасы
- 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма
Вторник, 16.11.2021 г.
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Формула личности" документальный фильм
- 15:40 "Қарлығаш " күзет агенттігі телехикаясы
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 " 1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Қарлығаш " күзет агенттігі телехикаясы
- 4:30 "Q travel" бағдарламасы
- 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма
Среда, 17.11.2021
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Формула личности" документальный фильм
- 15:40 "Қарлығаш " күзет агенттігі телехикаясы
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 " 1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Қарлығаш " күзет агенттігі телехикаясы
- 4:30 "Q travel" бағдарламасы
- 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма
Четверг, 18.11.2021
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
- 15:00 "Формула личности" документальный фильм
- 15:40 "Қарлығаш " күзет агенттігі телехикаясы
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 " 1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 "Қарлығаш " күзет агенттігі телехикаясы
- 4:30 "Q travel" бағдарламасы
- 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма
Пятница, 19.11.2021
- 6:00 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
- 6:45 Үздік әзілдер
- 7:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 13:30 "Жаңарған жетісу"
- 14:00 "Топ жарған тобыл-торғай өңірі"
- 15:00 "Формула личности" документальный фильм
- 15:30 "Лучшие их достойных !" документальный фильм
- 16:00 Үздік әндер
- 16:35 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 ASTANA TIMES
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 ASTANA TIMES
- 01:50 " 1001 түн " түрік телехикаясы
- 3:30 Үздік әндер
- 4:30 "Q travel" бағдарламасы
- 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма
Суббота, 20.11.2021
- 6:00 Үздік әзілдер
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 10:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 13:30 "Арайлы Ақтөбе"
- 14:00 "Кенді Алтай"
- 15:00 "Формула личности" документальный фильм
- 15:30 "Лучшие их достойных !" документальный фильм
- 16:00 "Күлпәштің хикаялары"
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 "Қызық болған" бағдарламасы
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 "Қызық болған" бағдарламасы
- 02:00 " 1001 түн " түрік телехикаясы
- 4:00 "Q travel" бағдарламасы
- 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
- 5:10 Үздік әзілдер
- 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма
Воскресенье, 21.11.2021
- 6:00 Үздік әзілдер
- 8:00 М/ф "Маша и медведь"
- 9:30 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 10:00 Telebingo. Прямой эфир
- 10:25 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 11:00 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 12:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 13:10 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 14:40 "Қарағанды- құт мекен"
- 15:00 "Ел мерейі-Елорда"
- 15:30 "Формула личности" документальный фильм
- 16:00 Аялы алақан
- 16:15 Қуандық Рахым Концерт
- 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
- 20:00 "Қызық болған" бағдарламасы
- 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
- 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
- 22:30 "Қарындасым, қарлығашым " үнді телехикаясы
- 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
- 01:00 "Қызық болған" бағдарламасы
- 02:00 " 1001 түн " түрік телехикаясы
- 4:00 "Q travel" бағдарламасы
- 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
- 5:10 Үздік әзілдер
- 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма
Оставить комментарий
Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи