Опубликовано: 50

Программа телеканала Астана (11.10.2021 – 17.10.2021)

Программа телеканала Астана (11.10.2021 – 17.10.2021)

Представляем вашему вниманию программа передач телеканала Астана (11.10.2021 – 17.10.2021)

Понедельник, 11.10.2021 г.

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Аладдин" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 Тұсаукесер! "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 "Сенімсіздік вирусы" телехикаясы 9с
  • 17:30 "Сенімсіздік вирусы" телехикаясы 10с
  • 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 Келіндер
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Күлпәштің хикаялары
  • 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
  • 4:20 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма

Вторник, 12.10.2021 г.

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Аладдин" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 Тұсаукесер! "Жарық сәулесі" телехикаясы 1с
  • 17:30 Тұсаукесер! "Жарық сәулесі" телехикаясы 2с
  • 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 Келіндер
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Күлпәштің хикаялары
  • 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
  • 4:20 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма

Среда, 13.10.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Аладдин" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 Тұсаукесер! "Жарық сәулесі" телехикаясы 3с
  • 17:30 Тұсаукесер! "Жарық сәулесі" телехикаясы 4с
  • 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 Келіндер
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Күлпәштің хикаялары
  • 4:00 Той жыры (2020)
  • 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Четверг, 14.10.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Аладдин" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 "Жарық сәулесі" телехикаясы 5с
  • 17:30 "Жарық сәулесі" телехикаясы 6с
  • 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 Келіндер
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Күлпәштің хикаялары
  • 4:00 Той жыры (2020)
  • 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Пятница, 15.10.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Аладдин" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 Сольный концерт Турсынбека Кабатов
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 "Жарық сәулесі" телехикаясы 7с
  • 17:30 "Жарық сәулесі" телехикаясы 8с
  • 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 Келіндер
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Күлпәштің хикаялары
  • 4:00 Той жыры (2020)
  • 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Суббота, 16.10.2021

  • 6:00 "Ән мен әзіл" концерттік бағдарламасы
  • 6:30 "Күлдірген" әзіл-сықақ бағдарламасы
  • 7:00 "Үздік әзілдер"
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Назар аудар" театрының концерті
  • 17:00 "Жарық сәулесі" телехикаясы 9с
  • 17:30 "Жарық сәулесі" телехикаясы 10с
  • 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 Үздік әндер
  • 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Келіндер"
  • 2:30 "Azil keshі" бағдарламасы
  • 4:20 Той жыры (2020)
  • 4:50 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:10 "Үздік әзілдер"
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Воскресенье, 17.10.2021

  • 6:00 Қаламгер
  • 6:30 "Үздік әзілдер"
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 10:00 TeleBingo. Прямой эфир
  • 10:25 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 12:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 13:10 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:50 "Алдараспан" театрының концерті
  • 17:00 Тұсаукесер! "Жас қырандар" телехикаясы 1с
  • 17:30 Тұсаукесер! "Жас қырандар" телехикаясы 2с
  • 17:50 "АНА" түрік телехикаясы
  • 20:00 Үздік әндер
  • 20:45 Аялы алақан
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Bas times" бағдарламасы
  • 2:30 "Келіндер"
  • 3:40 Күлпәштің хикаялары
  • 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
  • 4:20 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма

Оставить комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи