Опубликовано: 40

Программа телеканала Астана (01.11.2021 – 07.11.2021)

Программа телеканала Астана (01.11.2021 – 07.11.2021)

Представляем вашему вниманию программа передач телеканала Астана (01.11.2021 – 07.11.2021)

Понедельник, 1.11.2021г.

  • 6:00 "Біздің ауыл" бағдарламасы
  • 6:30 "Аладдин" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 "СТО"телехикаясы
  • 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Оңай емес" бағдарламасы
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Аналар бағдарламасы
  • 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
  • 4:20 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма

Вторник, 2.11.2021 г.

  • 6:00 "Біздің ауыл" бағдарламасы
  • 6:30 "Аладдин" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 "СТО"телехикаясы
  • 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Оңай емес" бағдарламасы
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Аналар бағдарламасы
  • 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
  • 4:20 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма

Среда, 3.11.2021

  • 6:00 "Біздің ауыл" бағдарламасы
  • 6:30 "Отбасы" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 "СТО"телехикаясы
  • 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Оңай емес" бағдарламасы
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Аналар бағдарламасы
  • 4:00 Той жыры(2020)
  • 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Четверг, 4.11.2021

  • 6:00 "Біздің ауыл" бағдарламасы
  • 6:30 "Отбасы" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Айтарым бар" ток-шоуы. Тікелей эфир
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 "СТО"телехикаясы
  • 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Оңай емес" бағдарламасы
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 3:40 Аналар бағдарламасы
  • 4:00 Той жыры(2020)
  • 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Пятница, 5.11.2021

  • 6:00 "Біздің ауыл" бағдарламасы
  • 6:30 "Отбасы" телехикаясы
  • 7:10 "Ұрланған тағдыр" түрік телехикаясы
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 "Алдараспан" әзіл-ысқақ театрының концерті
  • 15:00 "Сүлеймен Сұлтан" түрік телехикаясы
  • 17:00 "СТО"телехикаясы
  • 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
  • 20:00 ASTANA TIMES
  • 20:55 Loto 5/36. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Оңай емес" бағдарламасы
  • 1:50 ASTANA TIMES
  • 2:10 "Біреудің есебінен" деректі драма
  • 2:30 "Qtravel" бағдарламасы
  • 4:00 Той жыры(2020)
  • 4:30 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Суббота, 6.11.2021

  • 6:00 "Біздің ауыл" бағдарламасы
  • 6:30 "Күлдірген" әзіл-сықақ бағдарламасы
  • 7:00 "Үздік әзілдер"
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 9:40 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 11:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 12:15 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:00 «Жүректен жүрекке» концерті
  • 17:00 "СТО"телехикаясы
  • 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
  • 20:00 Үздік әндер
  • 20:55 Loto 6/49. Прямой эфир
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Оңай емес" бағдарламасы
  • 2:30 "Q travel" бағдарламасы
  • 4:20 Той жыры(2020)
  • 4:50 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:10 "Үздік әзілдер"
  • 5:30 "Сырты бүтін" деректі драма

Воскресенье, 7.11.2021

  • 6:00 "Біздің ауыл" бағдарламасы
  • 6:30 "Үздік әзілдер"
  • 8:00 М/ф "Маша и медведь"
  • 10:00 TeleBingo. Прямой эфир
  • 10:25 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 12:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 13:10 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 14:50 "Тәтті шай" концерті
  • 17:00 "СТО"телехикаясы
  • 18:00 "Фазилет ханым" түрік телехикаясы
  • 20:00 Үздік әндер
  • 20:45 Аялы алақан бағдарламасы
  • 21:00 "Қара ниет 2" түрік телехикаясы
  • 22:00 "Үзілген моншақ" үнді телехикаясы
  • 23:30 "Жауынгер" корей телехикаясы
  • 1:20 "Оңай емес" бағдарламасы
  • 2:30 "Q travel" бағдарламасы
  • 3:40 "Жұлдыздар шеруі" концерттік бағдарламасы
  • 4:00 "Әзілстан" жасырын камера
  • 4:20 "KazNet" ғаламторға шолу
  • 5:20 "Сырты бүтін" деректі драма

Оставить комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи